Angajam electrician auto

Angajam electrician auto Angajam electrician auto ATT Interim este o companie în plină dezvoltare pe piața serviciilor profesionale de resurse umane din Oradea, oferind soluții adaptate de recrutare și leasing de personal companiilor. În Europa, H. Essers oferă soluții de transport și logistică personalizate, între 32 de puncte strategice situat... 156514 1800.00
400 eur +TVA
Click pentru a schimba moneda 400 eur +TVA
Click pentru a schimba moneda
Oradea, Bihor 14 Jan 2015
156514 160

ATT Interim este o companie în plină dezvoltare pe piața serviciilor profesionale de resurse umane din Oradea, oferind soluții adaptate de recrutare și leasing de personal companiilor.

În Europa, H. Essers oferă soluții de transport și logistică personalizate, între 32 de puncte strategice situate în 11 țări.

Responsabilităţi:

Pentru departamentul de service auto se caută o persoană responsabilă cu spirit de echipă care să se ocupe de:
-repararea şi menţinerea instalaţiilor electrice a camioanelor şi semiremorcilor (camioane Man, semiremorci cu axe SAF/BPW/ROR)
-participarea la activitităţile specifice de mentenanţă preventivă, efectuarea intervenţiilor tehnice
-verifica funcţionarea sistemelor de control si comandă electrică, electronică şi intervine când situaţia o cere

Cerinţe:

-experienţă minim 1 an în repararea camioanelor şi semiremorcilor din punct de vedere electric
-perseverenţă, bună organizare, eficienţă şi iniţiativă personală
-seriozitate şi punctualitate
-bune abilităţi de comunicare, spirit de echipă
-minim studii medii tehnice de specialitate
-disponibilitate la program flexibil
-permis de conducere categoria B

Oferta:

-program de lucru în 2 ture
-transport asigurat de companie
-echipamente de lucru de ultimă generaţie
-echipament complet de protecţie
-şansa de a face parte dintr-o echipă stabilă, de succes, mediu de lucru plăcut
-pachet salarial atractiv