Angajam electronist auto

Angajam electronist auto Angajam electronist auto În Europa, H. Essers oferă soluții de transport și logistică personalizate, între 32 de puncte strategice situate în 11 țări. ATT Interim este o companie în plină dezvoltare pe piața serviciilor profesionale de resurse umane din Oradea, oferind soluții adaptate de recrutare și leasing de personal... 156517 1800.00
1 800 ron +TVA
Click pentru a schimba moneda 1 800 ron +TVA
Click pentru a schimba moneda
Oradea, Bihor 14 Jan 2015
156517 184

În Europa, H. Essers oferă soluții de transport și logistică personalizate, între 32 de puncte strategice situate în 11 țări.

ATT Interim este o companie în plină dezvoltare pe piața serviciilor profesionale de resurse umane din Oradea, oferind soluții adaptate de recrutare și leasing de personal companiilor.

Responsabilităţi :

Pent ru departamentul de service auto se caută o persoană cu obiectivul de a:
-întreţine şi repara aparatura de comandă control la distanţă de tip GPS
-efectua lucrările specifice, urmărirea sistemului
-identifica neregulile

Cerinţe:

-bune abilităţi de a repara echipamente electrice şi electronice, plăcere pentru acest domeniu
-cunoştinţe de limba engleză la nivel mediu-avansat
-studii tehnice de specialitate, avantaj electronică/electrică
-cunoştinţe operare PC -MS Office, outlook etc.
-seriozitate, responsabilitate, atenţie crescută
-disponibilitate la deplasări ocazionale (aproximativ o dată pe lună)
-abilităţi de comunicare, spirit de echipă
-permis categ. B

Oferta:

-susţinere şi iniţiere specializată în lunile după angajare
-training tehnic specializat în Belgia
-şansa de a dezvolta o carieră într-o companie de succes
-program de lucru în 2 ture
-transport asigurat de companie
-echipament de ultimă generaţie, echipament complet de protecţie
-şansa de a face parte dintr-o echipă stabilă, de succes, mediu de lucru plăcut