CONTACTE DE MUNCA DIRECT IN GERMANIA (!!NU PERCEPEM COMISION!!)

CONTACTE DE MUNCA DIRECT IN GERMANIA (!!NU PERCEPEM COMISION!!) CONTACTE DE MUNCA DIRECT IN GERMANIA (!!NU PERCEPEM COMISION!!) Cautam candidati pentru urmatoarele posturi: - Asistenti medicali / infirmieri / specialist spital - Asistenti medicali / infirmieri/ specialisti azil - doctori - educatoare - limba germana minim/mediu Cerinte personale: - putere de decizie - rezistenta - dispozitie de a cunoaste... 146880
Sibiu, Sibiu 14 Nov 2014
146880 342

Cautam candidati pentru urmatoarele posturi:
- Asistenti medicali / infirmieri / specialist spital
- Asistenti medicali / infirmieri/ specialisti azil
- doctori
- educatoare
- limba germana minim/mediu

Cerinte personale:
- putere de decizie
- rezistenta
- dispozitie de a cunoaste si a invata (limba, cultura, mesere)
- angajament
- dispozitia de a investii in propria viata

RESPONSABILITATIILE ANGAJATORULUI:
- va pune la dispozitie un contract de munca
- va pune la dispozitie o check lista cu toate documentele necesare pentru angajarea/stabilirea in Germania (cazier, cont bancar, casa de asigurari)
- informatii despre prima zi de munca

VA SUSTINEM :
- in cautarea unei locuinte
- contul bancar
- asigurare sociala

RESPONSABILITATIILE ANGAJATULUI:
- punerea la dispozitia intermediarului Vplus in vederea recunoasterii, a urmatoarelor: diploma si certificate originale
- acordul de participare la cursl de germane B2 si cursul de germane de specialitate
- predarea unui cazier (tradus) la angajare
- cercetare pe internet in vederea cazarii

SOSIREA IN GERMANIA
- venim dupa D-voastra si va insotim la locul cazarii
- va aratam traseul catre locul de munca
- va aratam unde si cand se tin cursurile de limba germane
- va ajutam la deschiderea contului bancar, inscrierea la casa de asigurari de sanatate si inscrierea domiciliului in Germania (mutatie)

VIZITA LA LOCUL DE MUNCA:
- la intelegere cu D-voastra si angajatorul, va vom vizita de mai multe ori la locul de munca (pentru a primii un feedback din parte D-voastra)

CONTACTATINE TELEFONIC LA NUMARUL: 0749 423457
SAU PE MAIL: radu.dimass@gmail.com

WWW.VPLUS.INTERNATIO NAL